A hagyományőrzés és a közösségépítés volt a cél a Disznótoros Fesztivállal

A hagyományőrzés és a közösségépítés volt a cél a Disznótoros Fesztivállal

Már tavaly is több ezeren látogattak el a Nyírségi Disznótoros Fesztiválra, de az idei látogatószám minden várakozást felülmúlt. 10 ezer látogatót számláltak.

Dr. Kovács Ferenc, Nyíregyháza polgármestere szinte végig jelen volt a rendezvényen, hogy meggyőződjön annak sikerességéről és felmérje a látogatók igényét - mondta el stábunknak. Hozzátette jelenleg is zajlik a Múzeumfaluban egy beruházás, jövőre befejeződik és akkor még több embert vár a helyszínre. Fontosnak tartja, a hagyományok őrzését és azt, hogy az emberek ki tudjanak kapcsolódni, szórakozhassanak és találkozhassanak ismerőseikkel.

A rendezvényen készült fotókat az alábbi képekre kattintva tekinthetik meg!

További fotókért kattintson a képre!

Fotók: Trifonov Éva

 

További fotókért kattintson a képre!

További fotókért kattintson a képre!

 

További fotókért kattintson a képre!