A címvédés a cél  - elkezdődik a megyei I. osztályú bajnokság is
Fotó: Dankó László

A hétvégén megkezdődik a szezon a Nyír-Wetland Megyei I. osztályban is. A Nyíregyháza Spartacus II. címvédőként indul, és az első fordulóban a Megyei II. osztály Gémtech csoportjának győztesével találkozik.

A Nyírbéltek az előző idényben óriási csatát vívott az első helyért a Csengersimával, végül mindkét gárda 66-66 ponttal zárt, de a Nyírbéltek lett a bajnok. Remek idény van a hátuk mögött, 26 meccsből 21-et nyertek meg, és csak kétszer kaptak ki. A gólkirályt is a béltekiek adták Fleisz Zsolt személyében. 

A Szpari II. felkészülése jól sikerül. Az immár Tudja Dávid által irányított gárda egy hete simán verte a főpróbán a Nyírbátort. Több sérült is visszatért, a cél pedig az idei szezonban is az első hely megszerzése. A Nyírbéltek-Szpari II. meccs vasárnap 17 órakor kezdődik.