A biztonságos internet világnapja – Konferenciát tartott a Rendőr-főkapitányság

A biztonságos internet világnapja alkalmából a Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Rendőr-főkapitányság konferenciát tartott a Móricz Zsigmond Megyei és Városi Könyvtárban.

Az eseményen a rendőrségen, a bírákon és ügyészeken kívül többek között a gyermekvédelmi jelzőrendszer tagjai is részt vettek. Az internet mára már a mindennapunk része lett. Rendkívül fontos a tudatos internet-használat!

Szinte alig telik el úgy egy óra, hogy akár a telefonokon keresztül ne lépnénk be az online világba. Mindez veszélyekkel is jár.  A biztonságos internet napja alkalmából konferenciát tartott szerdán a Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Rendőr-főkapitányság, Célként tűzték ki, hogy senki ne legyen bűncselekmény vagy atrocitás áldozata az online felületen keresztül.