A 90. Ünnepi Könyvhét második napja is izgalmasan telt!

A 90. Ünnepi Könyvhét második napja is izgalmasan telt!
A 90. Ünnepi Könyvhét második napja is izgalmasan telt!
A 90. Ünnepi Könyvhét második napja is izgalmasan telt!
A 90. Ünnepi Könyvhét második napja is izgalmasan telt!
A 90. Ünnepi Könyvhét második napja is izgalmasan telt!

A 90. Ünnepi Könyvhét második napján Iancu Laura költővel találkozhatott a nyíregyházi közönség, majd Hidas Judit könyvbemutatója következett. Karádi Zsolt Franciák és magyarok című könyvéről beszélgetett Gerliczki András irodalomtörténésszel.  "Olvassunk Tárcát ! blogfelolvasó órával folytatódott az Ünnepi Könyvhét. Fábián Jankát köszönthették az olvasók a Szabadság téren. Az irodalmi találkozókat Nagy Zsuka könyvbemutatója zárta. Az carPEDIGnem zenekar esti koncertjével zárult a nap.