90. születésnapja alkalmából köszöntötték Csorba Istvánnét Nyíregyházán
Fotó: Szarka Lajos

90. születésnapja alkalmából emléklapot kapott Csorba Istvánné Magyarország Kormánya és Nyíregyháza Megyei Jogú Város Önkormányzata nevében. 

Csorba Istvánné 1933. január 10-én született Harsányban, Miskolctól 11 km-re, hárman voltak testvérek. Piroska néni 8 elemi iskolát végzett. Ezt követően Harsányban a Termelőszövetkezetnél dolgozott. Csorba Istvánnal 1951-ben házasodtak össze. Két gyermekük született Katalin és István. A Tsz-ben 50 éves koráig dolgozott, ekkor volt egy gerincműtétje. Azután már csak, otthon a háztartást vezette. 4 évvel ezelőtt költöztek Nyíregyházára. Piroska néni gyakran olvas újságot és néz televíziót. Csorba Istvánnét dr. Ulrich Attila alpolgármester és Somogyi Katalin, a Szociális és Köznevelési Osztály munkatársa köszöntötte születésnapja alkalmából.

Kapcsolódó galéria

Szépkorú köszöntése - Csorba Istvánné