90. születésnapja alkalmából Dankó Lászlót köszöntötte Andó Károly önkormányzati képviselő

90. születésnapja alkalmából Dankó Lászlót köszöntötte Andó Károly önkormányzati képviselő
90. születésnapja alkalmából Dankó Lászlót köszöntötte Andó Károly önkormányzati képviselő

90. születésnapja alkalmából Dankó Lászlót köszöntötte Andó Károly önkormányzati képviselő. Laci bácsi Nyíregyházán tíz gyerekes családba született. 1948-tól a vasútnál kezdett dolgozni, később a Mélyépítő Vállalatnál darus kocsit vezetett, majd a Tejipari Vállalat gépkocsivezetőjeként ment nyugdíjba. 1950-ben házasodott meg, először ikerlányaik születtek, majd egy fiú is.

Már mindkét feleségét elvesztette. Fél éve szociális otthonban él, hat unokája, hét dédunokája és három ükunokája van.

Kapcsolódó galéria

Szépkorú köszöntése Dankó László