8 kilométerrel bővül Nyíregyháza kerékpárút hálózata - Így haladnak a munkálatok

8 kilométerrel bővül Nyíregyháza kerékpárút hálózata - Így haladnak a munkálatok
Így haladnak a munkálatok

Az új kerékpárút építési munkálatainál a Debreceni úton a Kígyó utcától a Debreceni úti felüljáróig folyamatos a munkavégzés, útszűkületre és 30 km/h sebességkorlátozásra kell számítani, fokozott óvatossággal közlekedjünk a környéken. Gyalogos forgalom az út páros oldalán lehetséges, az ingatlanokra való behajtás folyamatosan biztosított. A Kállói úton a Szent István utca-Csárda utca közötti szakaszon (teljes hosszban) dolgoznak, a teljes szakaszon 30 km/h sebességkorlátozás van érvényben és útszűkületre lehet számítani. Folyamatban van a kerékpárút aszfaltozása, a gyalog-kerékpáros átkelők (szigetek) építése, ezekből összesen 8 db épül (Ady E., Lujza, Tünde, Kökény, Szíjgyártó, Pitypang, Kamilla és Csárda utcáknál), ezért új forgalmi rendre kell számítani, ne megszokásból közlekedjenek az arra járók. Várhatóan a következő héten már az aszfaltmarási munkálatokra kerül sor, ami jelzőőrös forgalomirányítás mellett zajlik majd.

Kapcsolódó galéria

Kerékpárút építés a Kállói úton