2019. július 6-ig lehet a színházbérleteket megújítani – Az ár változatlan!

Nem változik a színházbérletek ára a 2019/20-as évadban.

A Móricz Zsigmond Színházban pár hete elkezdődött a bérletmegújítás, és -értékesítés, a tavalyival megegyező, változatlan áron! Az előző évadban vásárolt bérletes helyeket érintő bérletmegújításra 2019. július 6-ig van lehetőség. Ezt követően az új bérlők is igényt tarthatnak a régi bérlők helyére.

A tavaly bevezetett VIP bérlet a 2019/2020-as évadban is elérhető, valamint a nagyszínpadi és Krúdy kamaraszínpadi bérlet együttes vásárlása esetén, kombinált bérleteinkre továbbra is 10 % kedvezményt biztosítunk.

Színházbérletek változatlan áron a Móricz Zsigmond Színház Szervező- és jegyirodájában vagy akár online is elérhetőek a következő linkre kattintva: http://www.moriczszinhaz.hu/p/online-berletvasarlas.html

Aki még nem vásárolt bérletet, de szeretne, természetesen megteheti, egy új és izgalmas évaddal várjuk!

2019/2020-as évad Nagyszínpadi előadásaink

Molnár Ferenc: DELILA

Ödön von Horváth: MESÉL A BÉCSI ERDŐ

Patricia Resnick- Dolly Parton: 9-TŐL 5-IG

Móricz Zsigmond: ÚRI MURI

Michel Tremblay: SÓGORNŐK

2019/2020-as Krúdy kamaraszínpadi előadásaink

April De Angelis: SZÍNHÁZI BESTIÁK

Karinthy Frigyes műve alapján írta: Deres Péter TANÁR ÚR, KÉREM!

Conor Mcpherson: TENGEREN

Frederick Knott: VÁRJ, MÍG SÖTÉT LESZ

Jegyek és bérletek kezelési költség nélkül a MORICZSZINHAZ.JEGY.HU oldalon, applikációnkban, illetve a Móricz Zsigmond Színház Szervező- és jegyirodájában válthatóak:

Nyíregyháza, Országzászló tér 6.,

Tel.: 42/507-006, 30/303-2875, 20/233-2926.

Nyitva tartás: hétköznap 9-17 óráig!

 

Foglaljanak helyet nálunk, szeretettel várjuk Nézőinket!