12 órán át úsztak a Fókák - különös módon búcsúztatták az évet a nyíregyházi sportolók

12 órán át úsztak a Fókák - különös módon búcsúztatták az évet a nyíregyházi sportolók

A Nyíregyházi Fókák SE különleges módon búcsúztatta a 2018-as esztendőt. 12 órás úszásra vállalkoztak a Júlia Fürdőben, és nem ez volt az első alkalom, hogy folyamatos sportolással töltöttek egy fél napot, a szenior úszók hagyományosan így zárják az évet. Az egyesület 9 sportolója mellett 21 barát illetve fürdővendég is csatlakozott, így összesen 65 km-t tettek meg a résztvevők!

 Az egyesület számára sikeres volt a 2018-as év, számos bajnoki cím mellett országos csúcsokat is döntöttek az úszók, az egyéni legjobbját pedig szinte mindenki megjavította. A következő évben szeretnének tovább faragni a másodpercekből, ennek érdekében folyamatosan tréningeznek. Mindez nem egyszerű dolog, mivel mindenki munka mellett, szabadidejében sportol. 

Dankó László