Ilyen gyermeknapot nem látott Nyíregyháza! – Tízezer jégkrémet osztott szét a Nyírség Rotary ...
Színes programokkal, jókedvvel és ajándék jégkrémmel várta a családokat és gyermekeket a Rotary Club Nyírség csütörtökön Nyíregyháza főterén. A Nyíregyháza Megyei Jogú Város támogatásával megvalósult gyermeknapi program délelőttjén a szervezők összesen 10 ezer darab jégkrémmel készültek a térre látogatók számára. A rendezvénnyel a közösségi összefogás és az elfogadás fontosságára hívták fel a figyelmet.
Tovább olvasom


























