Zsinórlabda meccsek az Eszterlánc Északi Óvodában - a Fatum is bekapcsolódott

Zsinórlabda meccsek az Eszterlánc Északi Óvodában - a Fatum is bekapcsolódott

Az Eszterlánc Északi Óvodában első alkalommal rendezte meg az óvodáik közötti zsinórlabda bajnokságot. Meghívták a FATUM Nyíregyháza bajnok és kupagyőztes csapatának tagjait, hogy a gyerekek személyesen találkozzanak példaképeikkel.


- Az esemény során felhőtlen, közös játékra került sor. Ezt követően az óvodás csoportok egymással baráti mérkőzést játszottak. A közös játék öröme áthatotta a délelőttöt, minden gyermek győztes volt, és boldogan vette át emléklapját, melyre büszkén rajzolták rá saját jelüket. A sikeres rendezvényt továbbgondolva tervezzük a  négy égtáj bekapcsolását a zsinórlabda játék megismerésébe. Szeretnénk a város óvodái között egy bajnokságot rendezni, melynek helyszínét városunk arénájában képzeljük el, természetesen a FATUM Nyíregyháza csapatával együtt - mondta Szikszainé Kiss Edit intézményvezető. 

Fotó: Szabó Éva