Vonatimádók figyelem! Szombaton IC+ család roadshow-t tartanak Nyíregyházán!

Vonatimádók figyelem! Szombaton IC+ család roadshow-t tartanak Nyíregyházán!
Fotók: www.mavcsoport.hu

Egy hete csütörtökön mutatkozott be Budapesten az 1. és a prémium (1+) osztályú, bisztrószakasszal, csendes és prémium fülkékkel is berendezett IC+ kocsi, amely sok tekintetben új szolgáltatási szintet képvisel a MÁV-START kínálatában, és új korszakot jelent a magyar vasúti közlekedés színvonalában. Jó hír a vonatimádóknak, hogy nem csak a fővárosban, hanem Szolnokon, Debrecenben, Nyíregyházán és Miskolcon - is megtekinthetik ezeket. A szabolcsi megyeszékhely szombaton ad helyet a roadshow-nak. Október 2-án (szombaton) 15 órától 17 óráig várják az érdeklődőket a nyíregyházi vasútállomás 1. vágányán.


A kéthetes bemutató időszak alatt, aki október 11-25 között ezekre a járatokra vált másod- vagy első osztályú jegyet, külön felár nélkül próbálhatja ki az új 1. és prémium osztályú IC+ kocsi szolgáltatásait.