Vollé2020 Röpsuli - utánpótlás mérkőzések a Bemben

Vollé2020 Röpsuli - utánpótlás mérkőzések a Bemben

 A Bem József Általános Iskolában rendezték a Vollé!2020 - Röpsuli program következő állomását. A tornára 18 csapat nevezett Nyíregyházáról, Debrecenből és többek között Kunhegyesről. A kicsik U13 mini leány, U13 mini fiú, U13 mini vegyes, U11 szupermini és U10 manó kategóriában versenyeztek.

A Nyíregyházi Sportcentrumot is több csapat képviselte. Savic Bernadett három manócsapattal, Sitku Tamara három szupermini és egy mini gárdával vágott neki a szombati mérkőzéseknek. A Nyíregyházi Sportcentrum idősebb játékosai - U17, U15 - segítették a mérkőzések minél zökkenőmentesebb lebonyolítást.

A Magyar Röplabda Szövetség 2013 októberében indította el a Vollé!2020 Röpsuli progaramot. A Vollé!2020 program célja a röplabda sportág népszerűsítése.