Volánbusz-bérletek a MÁV-START automatákból
Volánbusz-bérletek a MÁV-START automatákból

A MÁV mobilalkalmazásában – amely 2020-ban bővült a Térségi és városi jegyek menüponttal – már 10 város, köztük Nyíregyháza helyi Volánbusz-bérletei is megvásárolhatók.

A MÁV-Volán-csoport közös fejlesztéseinek köszönhetően most már nemcsak az applikációban, hanem a vasúti automatákban is elérhetőek ezek a díjtermékek, továbbá bizonyos helyi Volánbusz-jegyek. A fejlesztések hosszú távú célja, hogy az utasok egységes felületen, egyszerűbben tudják megváltani menetjegyeiket és bérleteiket akár buszos, akár vasúti, helyi vagy helyközi utazásnál.

A folyamatos fejlesztések a MÁV-Volán-csoport hosszú távú célját szolgálják, hogy az utasok egységes felületen, egyszerűbben tudják megváltani menetjegyeiket és bérleteiket – legyen szó akár buszos, akár vasúti, helyi vagy helyközi utazásról.