Visszatérés a győztes útra!

Az Ajka ellen lépett pályára a Nyíregyháza Spartacus a bajnokságban. A mieinknél eltiltás miatt Baki Ákos, Farkas Bendegúz és Toma György sem játszhatott.

Nyíregyháza Spartacus - FC Ajka 2-1 (0-1)

Balmazújváros 600 néző

Jv: Nagy Róbert (Ifj. Varga Gábor, Márkus Péter)

Nyíregyháza: Dala - Alaxai(Novák 88.), Gengeliczki, Rjaskó, Gresó (Pataki 77.), Tamás, Kesztyűs(Sigér 88.), Nagy B., Nagy D, Herjeczki (Myke a szünetben), Géresi (Kovácsréti 71.)

vezetőedző: Tímár Krisztián

Ajka: Szabados. – Jagodics, Tar, Görgényi(Gaál 73.), Csemer, Tajthy T., Tóth G.(Horváth P. 81.), Babos B., Zsolnai R.(Rabatin 62.), Borsos(Sejben 81.), Szarka

vezetőedző: Schindler Szabolcs

1. perc A Szpari kezdte a találkozót.

7. perc Gresó szabadrúgása után tisztáztak a vendégek.

9. perc Gengeliczki és Szarka kapott sárga lapot.

22. perc Géresi veszélyes indulás után adta be a labdát, de végül nem tudtak lőni a társak.

27. perc Hazai támadás végén Gengeliczki ívelt középre, fogta a labdát a kapus.

29. perc Csemer beadása után Gengeliczki fejelte ki a labdát.

37. perc Nagy helyzet, Herjeczki indult kapura a jobb oldalon, lőtt, Szabadosról a kapufára, onnan pedig az alapvonalon kívülre pattant a labda.

41. perc Vezetést szerzett az Ajka, egy szabadrúgás után Borsos fejelt a kapuba, 0-1.

44. perc Egy szöglet után kipattant a labda, Rjaskó lőtt mellé 16 méterről.

Vége az első félidőnek, vezet az Ajka.

48. perc Egy szép szabadrúgásvariácó után Nagy D. labdája pattant ki a védőkről.

52. perc Tar kapott sárga lapot.

53. perc GÓÓÓÓL! Egy szöglet után Nagy Dominik és Géresi Krisztián játszottak össze majd Gresó Mátyás lőtt a kapuba 16 méterről, 1-1.

55. perc Myke tolta meg a labdát Tar mellett, utóbbi felrúgta. Szabadrúgás és sárga helyett kirúgást ítélt a játékvezető mindenki megdöbbenésére.

60. perc Görgényi és Gresó kapott sárga lapot.

62. perc Gresó szöglete után Gengeliczki fejelt mellé.

70. perc GÓÓÓÓL!!!! Nagy Dominik szabadrúgása után Myke Ramos elé került a labda, aki közelről a kapuba lőtt, 2-1.

77. perc Myke Ramos nagy szólója és cselei után végül Szabados fogta meg a labdát.

85. perc Nagy D. lövését hárította Szabados.

90. perc 4 perc a ráadás.

94. perc Kovácsréti kapott sárgát.

Vége a mérkőzésnek, nyert a Szpari!

Tímár Kriusztián: - Az első félidőben a játékfelfogással nem voltam elégedett, többet kell lövésre vállalkoznunk. A második játékrészben már sikerült megvalósítani amit kértem, jól szálltak be a cserék, és fontos három pontot szereztünk. A győzelmet Révész Bálint tulajdonosnak szeretnénk ajánlani születésnapja alkalmából.

Schindler Szabolcs: - Úgy érzem 80 percig jól játszottunk, de vezetésünk után nem sikerült megszerezni a második gólt. Nekünk egy győzelem az életet jelenteni a helyzetünkben.