Világsztár érkezik Nyíregyházára - VB futamgyőztes is nevezett a Rally Hungaryra

Világsztár érkezik Nyíregyházára - VB futamgyőztes is nevezett a Rally Hungaryra

Dani Sordo leadta nevezését az október 22-24-én, Nyíregyháza környékén tartandó Rally Hungary-re. A Hyundai Motorsport épp ma jelentette be, hogy Sordo 2022-ben Oliver Solberggel osztozik a gyár harmadik Rally1-es autóján, így hivatalosan is az egyik jövő évi élpilóta jön Magyarországra. A spanyol pilóta háromszor nyert már VB futamot pályafutása során, A 38 éves versenyző idén Craig Breennel osztozik a Hyundai i20 WRC-n , legutóbb az Akropolisz Rallyn állt rajthoz a vébén, akkor negyedik lett, legközelebb pedig hazai versenyén, a Spanyol Rallyn láthatjuk. 


Sordo az Azori Rally óta az ERC-ben is feltűnt, akkor a második helyre kormányozta a Hyundai i20 R5-t, a múlt hévégén rendezett Fafe Rallyn pedig a 12. lett miután bukott.