VIDOR hétfő – Ma is színes programok várnak a VIDOR Fesztiválon
Fotó: Trifonov Éva

Kilenc nap alatt húsz helyszínen több mint 150 program várja az érdeklődőket a VIDOR Fesztivál keretein belül. Színes zenei kínálat, húsznál is több színházi előadás, kiállítások, bűvészek, artisták és élőszobrok, valamint tűzzsonglőrök szerepelnek az idei programfüzetben.

Hétfőn, azaz augusztus 28-án is színes programokat tartogat a VIDOR Fesztivál, megnyílik a Szindbádban a Színháztörténeti kiállítás, a belvárosi forgatagban zenél a MADMIKE és BONILEVINE, lesznek élőszobrok, tűzzsonglőrök, a Kossuth téri nagyszínpadon pedig a Veres 1 Színház előadásában a nagysikerű A padlás című előadást tekinthetik meg az érdeklődők.

A VIDOR Kertben a Tornóczky All Access és DJ CHAD gondoskodik a hangulatról.

Ma is irány a VIDOR Fesztivál!

További részletes programok a fesztivál hivatalos weboldalán: https://www.vidor.eu/