Vereséggel zárta az évet a Nyíregyháza Spartacus - Dorogon játszott a csapat

2021-ben az utolsó bajnokiját vívta a Szpari Dorogon. Napsütés, 3 fok, de erős szél várta a csapatokat. A mieinknél Papucsek Barna és Csörgő Raul eltiltás miatt nem játszhatott.

Dorogi FC - Nyíregyháza Spartacus FC 2-0 (2-0)

Buzánszky Jenő Stadion 200 néző

Jv: Lovas László (Csatári Tibor, Bertalan Dávid)

Dorog: Mursits - Kárász (Nyíri 68.), Oldal, Szedlár(Barna 85.), Papp, Dlusztus, Izing, Szerencsi(Lőrincz 60.), Girsik(Vígh 85.), Lénárt, Hajdú (Pohner 60.)

vezetőedző: Fenyvesi László

Nyíregyháza: Hegedűs - Szokol, Márkus, Jánvári, Nemes (Galambos 44.), Szabó B.(Nagy G. 65.), Vass (Banyoi 65.), Paku, Zamostny, Gresó, Novák

vezetőedző: Feczkó Tamás

1. perc A Dorog kezdte a találkozót.

1. perc Harminc másodperc után vezet a Dorog. Girsik szlalomozott végig a mieink között, kicselezte Hegedűst is és a kapuba lőtt, 1-0.

3. perc Lénárt könyökölte le Novákot, sárgát kapott érte. A szabadrúgást Paku végezte el, Novák fölé fejelt.

13. perc Három szögletet rúghatott egymás után a Dorog, és a harmadik után nagy kavarodás alakult ki a kapu előtt, Kárász pedig a hálóba lőtt, 2-0.

16. perc Egy Szpari támadás végén úgy tűnt, az egyik dorogi védő kezét érintette a labda, de a játékvezető továbbot intett.

22. perc Gresó adta be a labdát melyre Szokol érkezett, fejese után a felső lécről a gólvonal elé pattant a labda, majd mentettek a hazaiak.

33. perc Több ígéretes támadást is vezetett a Szpari, de az utolsó passzokba hiba csúszott, vagy mentettek a védők. Gresó próbálkozott egy lövéssel, Mursits védett.

35. perc Ismét Gresó, ezúttal 17 méteres szabadrúgásból a sorfalat találta el.

40. perc A második Szpari szöglet után a hazai kapus mentett az alsó sarok előtt.

44. perc Nemes karja megsérült, nem tudja folytatni, Galambos állt be a helyére.

Vége az első félidőnek. Ugyanúgy mint az első fordulóban, most is 2-0-ra a Dorog vezet. A Szpari kapufáig jutott az első játékrészben.

46. perc Megkezdődött a második félidő, nem volt több csere.

52. perc Aktívabban kezdett a Szpari, két szögletet is rúghatott, de nem sikerült gólt szerezni.

57. perc Folyamatosan érkezik a labda a dorogi kapu előterébe, nagy a fölény, de nagy helyzet nincs.

62. perc Galambos kapott sárga lapot.

64. perc Kárász kapott sárgát.

68. perc Kemény a meccs, Zamostny is lapot kapott.

79, perc Szokol rúgta el dühösen a labdát, a hazaiak folyamatosan húzzák az időt. A Szpari védője sárgát kapott.

88. perc Izing is sárga lapot kapott időhúzásért.

90. perc Nagy a feszültség, Nyíri és Gresó kapott össze, mindketten lapot kaptak.

95. perc A végére még jutott egy Szpari szöglet, de nem sikerült a szépítés. 65/35 volt a labdabirtoklás, 10/5 a szögletarány a mieink javára, de gólokat csak a hazaiak szreztek, így megnyerték a meccset.