A Mosonmagyaróvár ellen lépett pályára a Nyíregyháza Spartacus.

Nyíregyháza Spartacus - Credobus Mosonmagyaróvár 0-1 (0-0)

Balmazújváros 250 néző

Jv: Rúsz Márton (Garai Norbert, Bornemissza Norbert)

Nyíregyháza: Hegedüs - Kiss Á.(Farkas B. a szünetben), Szokol, Baki, Nagy B., Sigér (Major 75.), Vass P., Pataki(Szerető 58.), Kovácsréti, Pantovic, Gresó (Pekár 67.)

Sportigazgató: Fekete Tivadar

Mosonmagyaróvár:  Heinrich – Simita, Czingráber, Deák I., Horváth K., Vukasovic, Papp Sz., Sajbán M.(Illés 58.(Debreceni 84.)), Szalka (Korbély 75.), Nagy K. (Nagy Z. 58.), Puhtjejev (Gáncs 75.)

Szakmai igazgató: Király József

1. perc A vendégek kezdtek.

7. perc Veszélyes vendég beadás egy kontra után, Kiss Á. fejelte ki a labdát.

9. perc Gresó beadása után Pataki elől tisztáztak a védők.

11. perc Nagy B. beadása után egy védő fejéről Kovácsréti elé került a labda, aki kapásból centikkel lőtt mellé.

13. perc Kiss Á. beadása után Pataki fejelt, fogta a labdát a kapus.

14. perc Kényszerítő Pataki és Pantovic között a 16-os vonalánál, végül mentettek a vendég védők.

17. perc Szép jelenet , Kiss Á. indult el szép cselekkel, majd alig lőtt mellé 16-ról.

19. perc Pantovic lőtt középről, blokkolták.

32. perc Vass szabadrúgása után Gresó érkezett a hosszún, szögletre pattant a labda. A sarokrúgás nem volt veszélyes.

37. perc Kovácsréti lőtt 18 méterről, Heinrich nagyot védett.

Vége az első félidőnek, nem született gól.

49. perc Vass P. lőtt 20 méterről, fogta a labdát az óvári kapus.

61. perc Farkas buktatta Illést, sárga lapot kapott érte.

65. perc Egy vendég beadás után hazai lábról pattant a kapu fölé a labda. A szögletnél Deák fejelt mellé.

70. perc Illés csúnyán megrúgta Sigért, sárgát kapott.

74. perc Előbb Szerető, majd Puhtjejev lövése vágódott le.

78. perc Egy beadás után vendég játékosról pattant le a labda, a kezezést reklamáló hazai kispadnál Fekete Tivadar kapott sárgát.

80. perc Kovácsréti lövése is levágódott a blokkról.

83. perc Gól, vendég szöglet után Nagy Z, fejelt a kapuba középről, 0-1.

85. perc Korbély kapott sárgát.

87. perc Gáncs sárga.

90. perc Farkas fejelt mellé egy beadás után.

94. perc Pantovic fejelt közelről a kapufára, de lesen is állt. Király József kapott sárgát.

Vége a mérkőzésnek, nyert a Mosonmagyaróvár.

Fekete Tivadar: - Csalódott vagyok, mert ma nem kaptam vissza a játékosoktól azt a szenvedélyt a pályán, mely jellemzett minket az elmúlt találkozókon. Voltak lehetőségeink, de egy pontrúgás után a vendégek tudtak csak gólt szerezni. Nagyon nehéz helyzetben vagyunk, a kiesés elkerüléséért kell harcolnunk a hátralévő találkozókon.

Király József: - Nagy tétje volt a mérkőzésnek, és ez a játékra rá is nyomta a bélyegét. Az első félidőben a Nyíregyháza játszott fölényben, de nagy helyzeteket nem tudott kialakítani. Fordulás után viszont már mi is többet támadtunk, és megdolgoztunk azért, hogy fontos három pontot szerezzünk egy erős ellenféllel szemben.