Vereség Csákváron

Csákváron lépett pályára a Nyíregyháza Spartacus. Szakadó eső és elázott talaj fogadta a csapatokat. Hatalmas tócsák nehezítették a játékot.

Csákvár - Nyíregyháza Spartacus 2-1 (1-1)

Csákvár 100 néző

Jv: Farkas Tibor (Ifj. Varga Gábor, Vad Anita)

Csákvár: Auerbach - Alaxai, Karacs, Mészáros, Körmendi, Ominger, Torvund (Tamás 32.), Murka, Vaskó, Magyar (Koval 85.), Fejős (Gazdag 77.)

Vezetőedző: Tóth Balázs

Nyíregyháza: Hegedüs - Csősz, Baki, Gengeliczki, Nagy B., Sigér, Vass (Adamcsek 84.), Pataki (Oláh 84.), Pekár (Szerető 78.), Kovácsréti(Pantovic 62.),  Novák

Sportigazgató: Fekete Tivadar

1. perc: Torvund beadása után Vaskó készítette le a labdát lövésre Omingernek, aki 16 méterről, középről nem sokkal tekert a jobb sarok mellé.

12. perc: Csősz buktatta Körmendit a vonal mellett, sárga.

14. perc: GÓÓÓL! Sigér Ákos 20 méteres lövése megpattant, és  Auerbach fölött a léc alá vágódott, 0–1.

25. perc: Bal oldali beadás után Vaskó tette le a labdát Ominger elé, aki öt méterről kapura pörgette, a labda már átjutott Hegedűsön is, de a kapus visszanyúlva még a gólvonal előtt megfogta a labdát.

29.perc: Jobb oldali beadás után Fejős a hosszúról visszafejelte a labdát, Torvund pedig becsúszva a hálóba kotorta, 1-1. A gólszerző az esetnél megsérült, Tamás váltotta.

39.perc: Tamás beadását Ominger fejelte kapura, Hegedüs óriási bravúrral szögletre mentett.

Vége az első félidőnek, 1-1 az állás.

47. perc Murka kapott sárga lapot.

52. perc Magyar lőtt futtából jócskán fölé.

54. perc Két játékos összerúgott, kidurrant a labda...

57. perc Egy kifejelt labda után Murka lőtt, a megpattanót fogta Hegedüs.

60. perc Fejős húzta vissza Pekárt, sárga lapot kapott érte.

65. perc Nagy helyzet, Novák lőtte jobbról a kapu elé a labdát, de mindenki lemaradt középen.

73. perc Nagy hazai helyzet, Magyar indult, Hegedüs kijött,l de Magyar eltolta mellette és kapura ívelt, de Nagy B. mentett.

74. perc A sajtóhelyen és a lelátón is elment az áram, így az élő közvetítés is megszakadt.

83. perc Vezet a Csákvár, Magyar lőtt kapura 20 méterről, és a labda utat talált a kapuba.

90. perc Három perc a hosszabbítás.