Vereség Budapesten - Kikapott a Szpari

Utolsó idegenbeli meccsét vívta a Szpari. A III. Kerület volt az ellenfél, mely a kiesés elkerüléséért küzd.

III. Kerületi TVE  - Nyíregyháza Spartacus 2-0 (1-0)

Budapest 500 néző

Jv: Derdák Marcell (Kulman Tamás, Nagy Viktor)

III. Kerület: Balázs - Opavszky, Szalai V., Kleisz(Schuszter a szünetben), Egerszegi, Erdei, Horváth(Bekker 16.), Daróczi(Nyári 79.), Barczi, Birtalan(Borvető 60.), Kulcsár

vezetőedző: Pintér Attila

Nyíregyháza: Fejér - Szokol, Gengeliczki, Jánvári, Debreceni, Sigér(Márkus a szünetben), Paku, Vass P.(Zamostny a szünetben), Gresó(Pócsik a szünetben), Kovács Á.(Nemes 71.), Novák

vezetőedző: Feczkó Tamás

1. perc Elkezdődött a találkozó.

3. perc Az első helyzet a hazaiak előtt adódott, Horváth indult meg, Gengeliczki keresztzett, majd Fejér szerezte meg a labdát az ötösnél.

4. perc Veszélyes beadás Kulcsártól, de Fejér lehúzta a labdát.

13. perc Kiegyenlített a játék, egyik kapu sem forgott veszélyben.

14. perc Barczi próbálkozott egy beadás után közelről, de sikerült blokkolni a lövést.

16. perc Horváth sérült meg, helyére Bekker állt be csereként.

19. perc Gresó indult egy labdára, kevésen múlt, hogy nem tudta megtolni a kapus mellett aki lábbal mentett. Az eset után fél perccel Gresó Barczival szemben volt szabálytalan, sárgát kapott.

22. perc Egerszegi lőhetett 16 méterről Barczi passza után, ám Gengeliczki blokkolt.

26. perc Megszerezte a vezetést a III. Kerület. Egy eladott labda után kontrázott a hazai csapat, Birtalan kapott jó indítást Kulcsártól, megindult, és 16 méterről a kapuba lőtt Fejér alatt, 1-0.

37. perc Megfogta a bekapott gól a Szparit, ezt próbálja kihasználni a III. Kerület. Kleisz lőtt éles szögből, de sikerült blokkolni.

41. perc Hazai sárga lap, Erdei kapta. A 16-os sarkáról Gresó végezte el a szabadrúgást, fogta a labdát a kapus.

44. perc Vass P. lövése kerülte el a kaput, 25 méterről próbálkozott a Szpari játékosa.

45. perc Opavszky kapott sárgát.

Vége az első félidőnek.

46. perc Hármas csere, Márkus, Pócsik és Zamostny érkezett.

50. perc Hazai helyzet maradt ki, Barczi a kaputól 7 méterre lemaradt Birtalan labdájáról.

53. perc Paku szöglete után Zamostny érkezett a hosszú oldalon, de a labdája elment a kapu előtt keresztbe.

57. perc Novák indulhatott egy labdaszerzés után, beadásáról alig maradt le hosszú oldalon tisztán érkező Kovács Á.

62. perc Borvető ahogy beállt, rögtön helyzetbe került. 25 méterről emelte át a kifutó Fejér fölött a labdát, de az az oldalhálóban landolt.

66. perc Két nagy Fejér védés! Borvető kapott jó labdát Barczitól, ám próbálkozásánál véfdett a Szpari kapusa, majd az ismétlést is hárította.

69. perc Bekker lőhetett 10 méterről, centiket tévedett csak.

73. perc Újabb gólt lőtt a hazai csapat. Bekker beadása után Barczi érkezett, és közelről a kapuba lőtt, 2-0.

83. perc Próbál szépíteni a Nyíregyháza, de stabilan védekezik a hazai csapat.

90. perc Három perc a ráadás.

Vége a találkozónak, nyert a III. Kerület.

Fotó: nso.hu