Vereség Balmazújvárosban - a 15. fordulót rendezték az NB-II-ben

Balmaz Kamilla Gyógyfürdő - Nyíregyháza Spartacus 2-1 (1-0)

Balmazújváros

Jv: Molnár Attila ( Szalai, Horváth)

Balmaz Kamilla Gyógyfürdő: Szécsi - Szalai (Kamarás 74.), Bora, Jagodics, Farkas N., Pongrácz, Domokos (Ternován 58.), Patvaros, Peszmeg (Erdei 58.), Berki, Kóródi

vezetőedző: Bekő Balázs

Nyíregyháza Spartacus FC: Fadgyas - Polényi, Fodor, Rubus, Forró (Daru 86.), Végső, Kártik, Kulcsár (Ötvös 64.), Rezes (Nagy J. a szünetben), Pekár, Hornyák

vezetőedző: Lengyel Roland

Áramszünet miatt pár perc késéssel kezdődött a találkozó.

1. perc A Balmazújváros kezdett.

4. perc A Szpari előtt adódott az első lehetőség, Rezes beadása után Pekár fejelt, fogta a labdát Szécsi.

10. perc Mezőnyjátékot hozott az első tíz perc.

13. perc Nagy hazai helyzet, Farkas beadása után Patvaros fejelt, Fadgyas a gólvonalnál bravúrral védett.

17. perc Egy szabadrúgás után Farkas nem találta el jól a labdát a kapu előtt.

19. perc Hornyák elől mentettek a védők középen.

24. perc Kavarodás a hazai kapu előtt, Forró próbálta megjátszani Hornyákot, de kivágták a védők.

27. perc A második Szpari sárga, Kártik után Polényi is lapot kapott.

29. perc Lerántása miatt 11-est ítélt a játékvezető a hazaiaknak. A büntetőt Berki értékesítette, 1-0.

35. perc Pekár lépett ki a jobb oldalon, éles szögből az oldalhálóba lőtt.

44. perc Berki próbálkozott egy távoli lövéssel, mellé ment a labda.

46. perc Nagy József állt be Rezes László helyére.

48. perc GÓÓÓL! Egyenlített a Szpari, Pekár László labdája lepattant, Kártik Bálint pedig közelről a kapuba lőtt, 1-1.

52. perc Berki lőtt 25 méterről jócskán mellé.

54. perc Veszélyes Szpari szöglet után Hornyák elől tisztáztak a hazaiak.

59. perc Pekár szabadrúgása után egy hazai védőről pattant a kapu mellé a labda.

63. perc Forró beadása után Polényi lőtt egy pattanást követően szépen, nagyot védett Szécsi.

68. perc Pekár lőtt egy beadás után, újra Szécsi hárított.

70. perc Újabb helyzet, ezúttal Hornyák lőtt éles szögből, ezt is hárította a kapus.

71. perc Megint lövés, Pekár bombázott fölé.

84. perc Váratlanul gólt szerzett a Balmazújváros, Kóródi maradt üresen középen egy beadásnál, és estében a kapuba lőtt, 2-1.

92. perc Szpari szöglet után nehezen, de tisztáztak a hazaiak.

Vége a találkozónak, a Balmazújváros megnyerte a mérkőzést.

Lengyel Roland vezetőedző: - Ellentétes félidőket játszottunk, az első játékrészben átadtuk a területet a hazaiaknak és próbáltunk kontrázni, de ebből kevés valósult meg. Fordulás után harcmodort váltottunk, labdát szereztünk már az ellenfél térfelén és több helyzetet is kialakítottunk, de ezeket nem sikerült értékesíteni. Minimum egy pontra rászolgáltunk volna.

Fotó:balmazfoci.hu