Vereség az év utolsó meccsén

Az ETO FC Győr ellen lépett pályára a Nyíregyháza Spartacus. A sok csapadék miatt nagyon mély volt a pálya, de köszönhetően a sényői pályamunkásoknak, megrendezhető volt a találkozó.

Nyíregyháza Spartacus - ETO FC Győr 0-2 (0-0)

Sényő 150 néző

Jv: Antal Péter (Bornemissza Norbert, Csatári Tibor)

Nyíregyháza: Fejér - Farkas(Pekár 63.), Szokol, Gengeliczki, Baki, Jánvári, Csősz(Sigér 63.), Pataki, Pantovic(Oláh 78.), Gresó (Adamcsek 71.), Myke (Szerető 71.)

vezetőedző: Lengyel Roland

ETO: Ruisz – Szujó, Fodor F., Benczenleitner, Kovács K., Kiss M, Toma, Kiss Balázs (Huszár 88.), Vitális (Papp 80.), Borsos(Bacsa 60.), Lacza  (Kiss Bence 80.)

vezetőedző: Tímár Krisztián

1. perc A Szpari kezdte a találkozót.

10. perc Nagy küzdelem a pályával és egymással, helyzet nélkül.

15. perc Győri szabadrúgás vágódott le a sorfalról.

26. perc Gresó fordult be a jobb odalon, lövését kiütötte Ruisz.

27. perc Kiss Balázs lövését fogta Fejér.

32. perc Pantovic beadása után Myke lőtt az ötös sarkáról fölé.

37. perc Gresó belőtt labdája Szujóról pattant szögletre.

39. perc Farkas kapott sárga lapot.

44. perc Kiss Balázs tört be veszélyesen a jobb oldalon, de les volt.

45. perc Myke csúsztatott mellé egy szöglet után.

Vége az első félidőnek, nincs gól.

48. perc Szokol lőtt 30 méterről, védett Ruisz.

49. perc Gresó került nagy helyzetbe egy beadás után, de mellé lőtt.

54. perc Gresó szabadrúgása után mindenki előtt elment a labda középen.

56. perc Pantovic szabadrúgása után mentettek középen a győriek.

59. perc Vezet a Győr. Egy kapu előtti lövés lecsorgott, Fodor pedig a kapuba passzolt, 0-1.

62. perc Gól, Kiss Máté csavart balról a kapu jobb felső sarkába egy szabadrúgás után, 0-2.

67. perc Bacsa cselezett a 16-oson belül, Pataki mentett végül.

68. perc Büntető!!! Myke Ramos ütközött gólhelyzetben Ruisz kapussal, aki megrúgta. A 11-est Pekár Láazló a felső lécre rúgta.

74. perc Toma kapott sárga lapot.

76. perc Pekár szöglete után Jánvári érkezett középen, védett Ruisz.

85. perc Gengeliczki kapott sárga lapot.

93. perc Sigér lövését fogta Ruisz.