Vereség a listavezető otthonában
Idegenben játszott a Fatum-Nyíregyháza. A női röplabdacsapat nem tudott játszmát nyerni a listavezető otthonában.

Három napon belül két kupadöntőssel találkozott a Fatum-Nyíregyháza női röplabdaegyüttese. Pénteken a Vasas, vasárnap a Gödöllő volt az ellenfél. Ráadásul utóbbi a bajnokságban is jó formában van, jelenleg a listavezető az NB I-ben. Az első szettben egyenrangú partnere volt a hazaiaknak a Nyíregyháza, mely sokáig vezetett is, de a végjátékban pontosabb volt a Gödöllő. A folytatásban a házigazda irányította a mérkőzést, és a következő két játszmát is nyerve végül 3–0-ra győzött.

Női Röplabda NB I. 19. forduló:
TEVA-Gödöllői RC–Fatum-Nyíregyháza 3–0 (22, 17, 17)

Nyíregyháza: Erdős Zs. 4, Valdez 12, Vén E. 3, Ribeiro 14, Sikos P. 6, Roma F. 2. Csere: Sitku T. (liberó), Akimova, Andrejkovics, Hengsperger.

Vezetőedző: Kőhalmi Richárd.

A nyíregyháziak jelenleg a hatodik helyen állnak a bajnokságban. 

D. L.