Kapott gól a hajrában - Vereséget szenvedett Győrben a Szpari

A 6. fordulót rendezték a bajnokságban. Hornyák Marcell és Papp Máté sérülése sokat javult, így a kezdőben kaptak helyet. A győrieknél a héten edzőcsere volt, így Király József meccselt.

WKW ETO FC Győr - Nyíregyháza Spartacus FC 1-0 (0-0)

Győr 1200 néző

Jv: Szilasi Szabolcs (Mohos Milán, Bognár László)

Győr: Gundel-Takács - Vári, Lipták, Temesvári, Kovács K., Szimcso (Vankó 89.),,Vashkeba, Májer (Berki 67.), Bagi, Kerkez (Sipőcz 69.), Priskin.

edző: Király József

Nyíregyháza: Fejér - Svedyuk, Fodor, Papucsek (Végső 38.), Galambos - Farkas - Hamed (Györgyi 63.), Papp, Ötvös (Kártik 78.), Kalocsai - Hornyák

vezetőedző: Gálhidi György

1. perc Az ETO kezdte a találkozót.

3. perc Nagy Szpari helyzet rögtön az elején, egy kontra után Ötvös passzolt pontosan Hamedhez, aki jobbról alig lőtt a hosszú sarok mellé.

4. perc Jobbról érkezett a beadás, és középen Hornyák fejelt mellé 10 méterről.

8. perc Vári és a hazai kapus ütközött a győri 16-os előtt, ezt próbálta Hamed kihasználni, de jobbról érkező kapura ívelését fogta a visszafutó Gundel-Takács.

11. perc Ötvös csavart kapura jó érzékkel egy szabadrűgást 20 méterről a rövid sarok irányába, de fogta a kapus.

12. perc Nagy hazai helyzet, Szimcso lépett ki a jobb oldalon, eltolta a labdát Fejér mellett, de Farkas A. a gólvonal elől mentett.

17. perc Hamed szép cselek után adta be a labdát, Gundel-Takács mentett az érkező Ötvös elől.

19. perc Priskin lövését fogta biztosan Fejér.

29. perc Papp M. szabadrúgása után Fodorra esett rá a kapus, de a Szpari védője lesen volt, így nincs büntető.

33. perc Papucsek kapott sárga lapot egy kemény belépő után.

34. perc Májer csavart centikkel mellé egy 26 méteres szabadrúgást.

38. perc Papucsek sérült meg, Végső érkezett a helyére.

40. perc Vashkeba kapott sárgát.

43. perc Galambos is besárgult.

Vége az első félidőnek, helyzetek voltak mindkét kapu előtt, de gól nem született.

46. perc Hamed felé ment egy ívelés, de lesen állt a Szpari szélsője.

47. perc Bagi kapott sárga lapot.

48. perc Ötvös 26 méteres szabadrúgása után ment mellé a labda.

58. perc Ötvös 17 méteres lövése pattant szögletre.

60. perc Hamedet lökték el a 16-osnál, de néma maradt a síp.

67. perc Berki szabadrúgása után Priskin fejelt fölé.

76.perc Hazai szöglet után Temesvári fejelt mellé.

86. perc Kalocsai labdaszerzése után egy kipattanó labdát Hornyák tett kapura, de eltörte a labdát.

90. perc Megszerezte a vezetést a hazai csapat. Egy balról érkező beadás után Priskin fejelt a kapuba, 1-0.

93. perc Egy szabadrúgás után Galambos lövése pattant le.

Vége a mérkőzésnek, a győriek megnyerték a találkozót.

fotó: Nagy Gábor Kisalföld