Nyíregyháza Spartacus FC - Gyirmót FC Győr 2-3 (1-1)

Jv: Kovács Imre (Kovács Gábor., Sinkovicz Dániel)

Nyíregyháza: Hrabina - Kiss Á.(Vass P. 79.), Baki, Gengeliczki, Nagy B., Farkas B., Sigér (Pataki 56.), Kovácsréti(Pantovic 56.), Pekár (Adamcsek 86.), Gresó (Szerető 79), Novák

vezetőedző: Visinka Ede

Gyirmót: Hársfalvi - Szegi, Polgár, Hudák, Nahirnij, Kovács M., Kovács D.(Csörgő 90.), Soltész (Erdei 87.), Medgyes(Berki 81.), Madarász(Nagy  P. 81.), Pethő (Simon 90.)

vezetőedző: Csertői Aurél

1. perc A Nyíregyháza kezdte a találkozót.

4. perc Kovácsréti indult volna, de kilépett a kapus, és megszerezte a labdát.

6. perc Soltész lőtt fölé 20 méterről.

8. perc Kovács M. kaszálta el Nagyot, sárga lapot kapott érte.

10. perc Madarász lőtt, Hrabina biztosan fogta a labdát.

15. perc Pekár kapott jó labdát, de kisodródott, a beadása után fogta a labdát a kapus.

19. perc Novák kapott sárgát műesés miatt.

22. perc Büntetőt kapott a Gyirmót, Madarászt buktatta Baki. A 11-est Soltész berúgta, 0-1.

25. perc Büntető a másik oldalon is kezezés miatt. Novák büntetőjét Hársfalvi megfogta, de a kipattanót Novák már berúgta, 1-1.

28. perc Kiss Á. lövését fogta Hársfalvi, a léc alá tartott a labda.

37. perc Polgár kapott visszahúzásért sárga lapot.

43. perc Soltész csavart mellé egy 26 méteres szabadrúgást.

45. perc Szép Szpari támadás után szögletre mentettek a védők.

45.+1. perc Pekár beadása után Gengeliczki fejelt fölé.

Vége az első félidőnek, maradt az 1-1.

47. perc Szép akció végén Kovácsréti lőtt, szögletre pattant a labda. A beadás után újabb szöglet következett, és Sigér lövése levágódott.

54. perc Soltász lőtt váratlanul, mellé ment a labda.

60. perc Szegi lőtt egy csel után alig mellé 17 méterről.

65. perc Vezet ismét a Gyirmót, egy bal oldali beadás után Soltáéz fejelt a kapuba, 1-2.

66. perc Újabb büntető!  Hársfalvi volt szabálytalan a 16-oson belül Patakival szemben. Pantovic Nikola belőtte, 2-2.

75. perc Nagy gyirmóti helyzet, Pethő lőhetett középen tisztán, Nagy B. a gólvonalról fejelte ki a labdát.

80. perc Megint gyirmóti vezetés, Medgyes ment végig egy kontrával, és a kapuba lőtt, 2-3.

84. perc Pekár 20 méteres lövését fogta Hársfalvi.

85. perc Pantovic lőtt kapásból alig fölé 19 méterről.

87. perc Adamcsek 26 méteres szabadrúgását fogta a vendég kapus.

88. perc Erdei kapott sárgát, majd Baki is lapot kapott.

Vége a mérkőzésnek, nyert a Gyirmót.

Visinka Ede: – Szomorú vagyok, mert hiába egyenlítettünk kétszer, nagyon könnyen kaptuk a harmadik gólt. Nagyon nehéz úgy játszani, hogy folyamatosan futunk az eredmény után. Át kell érezni a pillanatnyi helyzetünk súlyát és a mérkőzés menetét is. A Gyirmót jó csapat, de ez a játék akkor is elfogadhatatlan tőlünk.

Csertői Aurél: – Izgalmas mérkőzés volt, de az elejétől kezdve mi irányítottunk. Nagyon régen játszottunk ilyen jól, megérdemelten szereztünk három gólt és azokon kívül is voltak lehetőségeink. A két egyenlítés után sem pánikoltunk, bátran futballoztunk és jó egyéni teljesítményekkel, de csapatként nyertünk.