Nyíregyháza Spartacus - Aqvital Csákvár 0-3 (0-2)

Sényő 200 néző

Jv: Hanyecz Bence (Albert István, Horváth Róbert)

Nyíregyháza: Fejér - Szokol, Gengeliczki, Jánvári, Deutsch - Sigér, Márkus( Gresó 46.) - Pekár (Adamcsek 81.), Pataki(Farkas 46.), Pantovic (Kovács 73.) - Novák (Myke Ramos 36.)

vezetőedző: Huszák Géza

Csákvár: Auerbach – Baranyai, Murka, Vaskó, Karacs D., Fejős (Tamás 64.), Gazdag(Kocsis 64.), Körmendi, Magyar (Ominger 64.), Hornyák (Torvund 40,), Baracskai (Kártik 87.)

vezetőedző: Tóth Balázs

Gyásszünettel kezdődik a találkozó a napokban elhunyt Mészöly Kálmán emlékére, aki 61-szer szerepelt a válogatottban, és volt szövetségi kapitány is. A "Szőke Szikla" 81 éves korában hagyott itt bennünket.

1. perc A Szpari kezdte a találkozót.

2. perc Vezet a vendég csapat, egy védelmi hibát kihasználva Hornyák Marcell lőtt 16 méterről a bal alsó sarokba. 0-1.

4. perc Hornyák duplázta meg az előnyt, egyedül lépett ki, és az ötös sarkáról a kapuba lőtt, 0-2.

8. perc Vendég szabadrúgás után Szokol tisztázott középen Karacs elől.

13. perc Deutsch beadása után Novák fejelhetett, fogta a labdát a vendégek kapusa.

23. perc Pantovic fejelt fölé Pekár beadása után.

27. perc Fejér védett nagyot Hornyák közeli lövésénél.

29. perc Deutsch jó passza után Pantovic lőtt balról alig mellé.

30. perc Novák tüzelt a jobb oldalról, ez a labda is mellé ment.

32. perc Deutsch lőtte be középre a labdát, mindenki lemaradt.

38. perc Nagy mentés Fejértől, egy hazafejelt labdát ütött el Hornyák elől.

41. perc Hazai szöglet után Deutsch lőtt, a gólvonal elől hárítottak a vendégek.

42. perc Pataki kapott sárga lapot.

44. perc Patakit ütötték el a 16-oson belül, elmaradt a büntető.

Vége az első félidőnek, vezet a Csákvár.

47. perc Gazdag kapott sárga lapot.

48. perc Gresó veszélyes beadása után Pekár elől mentettek a védők.

50. perc Nagy helyzet, Deutsch lövését fogta a kapus, a kipattanó után Myke a kapufát találta el.

54. perc Myke lőtt Szokol passza után mellé.

55. perc Újabb kapufa, ezúttal Sigér találta el a jobb oldali lécet.

60. perc Nagy Szokol mentés hátul az ötösnél, szerelte Torvundot.

69. perc Baracskai kapott sárgát.

74. perc Kovács elől mentett a vendégek kapusa, majd a szöglet után Myke tűnt el középen, nincs 11-es.

75. perc Jánvári kapott sárgát.

78. perc Pekár végezhetett el szabadrúgást 24 méterről, mellé szállt a labda.

79. perc Gól, egy vendég szöglet után kipattant a labda, Torvund érkezett és a kapuba lőtt, 0-3.

83. perc Gresó beadása után Kovács lőt, védett a csákvári kapus.

84. perc Adamcsek lövését ütötte ki Auerbach.

89 .perc Két Ominger lövés után szállt mellé a labda.