Végéhez közeledik a Benczúr-Bessenyei tereket övező felújítás: ismét használható a parkoló
Fotó: Szarka Lajos

A végéhez közeledik a Benczúr és Bessenyei tereket övező utak, járdák felújítása. A kivitelezés hátralévő idejében már csak a terület rendezése, valamint a műszaki átadás-átvételi eljárás lefolytatása van hátra.

November 27-től újra használható a Síp utca és Egyház utca közötti parkoló teljes egésze, amelynek egy része a beruházás idején felvonulási területként szolgált a kivitelező számára.

Fontos információ, hogy tereket ölelő utak 30 km/h korlátozott sebességű övezetté váltak, továbbá a Színház és Malom utcán megváltozott a forgalmi rend. A Színház utcára nem lehet behajtani a Bessenyei tér felől, ellenben a Malom utcára csak a Bessenyei tér felől lehet behajtani.

Kérjük a gépjárművezetőket, ne megszokásból közlekedjenek! Figyeljék a forgalomiránytó, és az új parkolási szabályokat jelző táblák útmutatásait.