Vasárnap is sokan vették a Balaton felé az irányt - Telt ház és baleset az M7-esen

Vasárnap is sokan vették a Balaton felé az irányt - Telt ház és baleset az M7-esen
Vasárnap is sokan vették a Balaton felé az irányt

Vasárnap is sokan vették a Balaton felé az irányt, nagy forgalomra és dugóra kell számítaniuk.

Az M7-es autópálya fővárosból a Balaton felé vezető szakaszán felélénkült a forgalom, Martonvásárig telített sávokra, a 15-ös kilométernél pedig baleset miatt sávzárásra, torlódásra kell készülni - derül ki az utinform.hu összefoglalójából.

Pest megyében a Káva és Pilis közötti út új nyomvonalát használhatja már az átmenő forgalom, így a 4-es főúttól Pilis település elkerülésével lehet közlekedni Káva felé. A padka- és ároképítési munkálatok miatt még ideiglenes forgalomkorlátozások lassíthatják a forgalmat.

Az M7-es autópályán a 194-es kilométernénél lévő zalakomári pihenőhelyen az üzemanyag töltőállomás mindkét oldalon újra használható.

 

napi.hu