Városi séta fotópályázat – Szavazzon Ön is kedvenc fényképére közösségi oldalunkon!

Lezárult a beküldési határidő a Városi séta! fotópályázaton, 127 fotó érkezett.

A pályázatra Nyíregyházán készült különleges eseményeket, elkapott pillanatokat, tereket, szobrokat, padokat, utcabútorokat, érdekes épületeket, építészeti különlegességeket, parkokat, játszótereket, utcákat, eldugott és nem eldugott városrészeket bemutató fotókat vártunk. A beérkezett pályaművek közül most a Nyíregyháza MJV Facebook oldalon kerül ki a 'győztes', azaz a legtöbb kedvelést összegyűjtő fotó. 

A legtöbb szavazatot begyűjtő fotó beküldője 150 ezer forint értékű műszaki vásárlási utalványban részesül! Továbbá, a Város-Kép Nonprofit Kft. szakmai zsűrije által kiválasztott legjobb fénykép a RENOMÉ PRINT KFT. (4400 Nyíregyháza, Szent István u. 4.) felajánlásával 30 ezer Ft értékű vásárlási utalványt vihet haza! 

Szavazzon Ön is kedvencére!