Városi amatőr tekebajnokság - Befejeződött a sorozat, a Het Band lett a gypztes

Városi amatőr tekebajnokság - Befejeződött a sorozat, a Het Band lett a gypztes

Ünnepélyes keretek között vasárnap délben került sor a Városi Amatőr Nyíregyházi Sportcentrum Teke Csapatbajnokság eredményhirdetésére a Városi Stadion tekecsarnokában. Kőhalmi Richard a Nyíregyházi Sportcentrum igazgatója hosszasan méltatta az igen színvonalas bajnokságot és örömét fejezte ki,hogy egyre többen művelik ezt a sportot városunkban. Biztosította a jelenlévőket,hogy a város és a Sportcentrum vezetése a továbbiakban is támogatja a bajnokság bonyolítását. Az ügyvezető külön köszönetet mondott Tálas Miklósnak a bajnokság színvonalas lebonyolításáért és odaadó önzetlen munkájáért tárgyjutalomban részesítette.

EREDMÉNYEK

CSAPATVERSENY:

1.HET - BAND KFT

2.BÁBUDÖNTÖGETŐK

3.TELEKOM

4.GARAMI OIL

5.BARÁTSÁG 21

6.CHAPTER

7.SZÉPKORÚAK

8.VIBRACOUSTIC

9.CONTI - TECH FÉRFI

10.EISSMANN HUNGÁRIA KFT

11.CONTI-TECH NŐI

12.VIDÁM CSAJOK

EGYÉNI VERSENY:

1. HETEI ISTVÁN 395 FA

2. MÁRTONFALVI MIKLÓS 365 FA

3. LISKÁNY ISTVÁN 362 FA

PÁROS VERSENY :

1.HETEI ISTVÁN - JÓNÁS ISTVÁN

2.MÁRTONFALVI MIKLÓS - DOMOKOS ISTVÁN

3.HEGEDÜS ZOLTÁN - LISKÁNY ISTVÁN

SIMON CSABA EMLÉKVERSENY

1.JÓNÁS ISTVÁN

2.KIS ÁGOTA

3.HEGEDÜS ZOLTÁN