Várják az adományokat a vízilabdások - Az Aqua SE is szeretne segíteni

A Nyíregyházi Aqua Sportegyesület számára mozgalmas volt az év. Az edzések és a bajnokik mellett példaképeket is fogadtak a vízilabdások, majd régi álmuk vált valóra azzal, hogy birtokba vehették az új Városi Uszodát. A hétvégén játszanak is itt a csapatok, a kisebbek szombaton az Észak-Keleti régiós bajnokságban, a nagyobbak pedig vasárnap a Vác ellen ugranak medencébe.

Közben viszont azokról a gyerekekről, családokról sem feledkeznek meg, akiknek szükségük van segítségre, ezért Karácsony kapcsán adomyánygyűjtő akciót hirdettek. November 30-december 11. között minden nap várják az uszoda bejáratánál azokat, akik szeretnének csatlakozni.

Elsősorban tisztítószerekre, dezodorokra, tusfürdőre, szappanra, írószerekre van szükség, az érkező adományokat pedig a klub eljuttatja a Nyíregyházi Család-és Gyermekjóléti Központnak. Az adományokat minden nap 17.00-19.30 között várják az uszoda bejáratánál. Mert mint az Aqua SE-né mondják: Idén sem maradhat el a Karácsony!