"Varázslatos karácsony" és Mikulás a Városházán - Mutatjuk, hogy mikor!

"Varázslatos karácsony" és Mikulás a Városházán - Mutatjuk, hogy mikor!
"Varázslatos karácsony" és Mikulás a Városházán - Mutatjuk, hogy mikor!

A Mikulás hétvégén, és minden délután a Mikulás-házban hétköznap délelőttönként a Városháza díszterme előtt várja a legkisebbeket, ahol december 17-éig látogatható a „Csillagporos karácsonyunk” című kiállítás.

A Mikulás fogadóórái

A gyermekek az alábbi helyszíneken és időpontokban találkozhatnak a Mikulással:

December 7-8.(szombat-vasárnap)    10.00-19.00 Mikulásház

December 9-13. (hétfő, péntek)         9.00-12.00 Városháza

                                                       13.00-19.00 Mikulásház

December 14-15. (szombat-vas.)       10.00-19.00  Mikulásház

December 16-22. között a Mikulásházban 9.00-12.00 és 15.00-19.00 óráig.

 

Varázslatos karácsony… a Városházán

Az ingyenesen látogatható „Csillagporos karácsonyunk…” című kiállításon karácsonyi enteriőröket láthatnak a Városháza Krúdy termében a látogatók. A karácsonyi hangulatokat Gerliczki Zoltán mestervirágkötő és csapata álmodta egységbe, ami minden korosztály részére nyújt érdekességeket. A kicsiket modellvasút, Szatmári Istvánné saját tervezésű babái, macik és gyűjtemények kedves darabjai várják, míg a nagyokat a karácsonyi dekorációs ötletek és Nádas Hajnalka különleges mézeskalácsai és tortái bűvölhetik el. Szeretettel várnak minden kedves érdeklődőt a december 17-éig látogatható kiállításon hétköznap 9-19 óra, hétvégén 10-19 óra között. Csoportos bejelentkezés (hétköznap) +36-70/339-2969

 

Nyíregyháza MJV Sajtószolgálata