Változik a forgalmi rend

A Sebészeti tömb Traumatológia felőli nyugati oldalán a lépcső és a mentőfeljáró rámpa elbontásra kerül, ezen a helyen mind a gépjármű, mind a gyalogos forgalom megszűnik, az említett útszakaszt a továbbiakban a Sebészeti tömb és a Gyermekosztály közötti úton lehet megkerülni.
A Traumatológiai állomást a CVC és Sebészeti tömb közötti kiszélesített és felújított rámpán tudják majd megközelíteni.
A mentőforgalom a Traumatológiai állomást és a Sürgősségi Osztályt a Nagyvárad utcai (teherporta), vagy a Zalka Máté utcai (mentőállomás melletti) kaput használva tudja megközelíteni.

Az Intézeti Gyógyszertár és a Sürgősségi épület közötti szakasz várható megnövekedett forgalma miatt ezen útszakaszon továbbra sem lehet majd megállni, csak mentők részére, ezen útszakaszon a parkolást fokozottan ellenőrzi a kórház biztonsági szolgálata.
A Rehabilitációs épületet a továbbiakban nem lehet megközelíteni a Szent István út felőli régi útvonalon. A Szülészetet és az építkezést megkerülve az SZTK épület melletti új, térkővel felújított úton tudnak eljutni a betegek, a látogatók és a dolgozók a Rehabilitáció épületéhez.