Változás a röplabdásoknál - Olivera Medic távozott, Allison Mayfield érkezett

Változás a röplabdásoknál - Olivera Medic távozott, Allison Mayfield érkezett

Egy játékos távozott, egy pedig érkezett a Fatum Nyíregyházához. Az új légióst az Egyesült Államokból szerződtette a klub, Olivera Medic viszont elhagyja Nyíregyházát. 

"A Fatum-Nyíregyháza röplabda csapat vezetése közös megegyezéssel szerződést bontott Olivera Mediccel. Köszönjük az itt töltött időt és további sok sikert kívánunk sportkarrierjéhez! Mivel az így megüresedett posztot az együttes vezetése szerette volna megerősíteni, így szeretnénk bejelenteni az amerikai Allison Mayfield igazolását. A 29 éves, 185 cm kansas-i születésű Allison Mayfield jelentős nemzetközi tapasztalattal, nemzetközi szinten is jegyzett négyesütő január 2-tól már a Fatum-Nyíregyháza gárdájával kezdte meg edzéseket. Az amerikai játékos többek között játszott Peruban, Svájcban, Finnországban, az idei szezont az Olympiakos Piraeus csapatánál kezdte. " -áll a klub közleményében. 

Allison Mayfield már a hétvégén bemutatkozhat, szombaton a Haladást fogadja a Fatum Nyíregyháza 18 órától a Continental Arénában. 

DL