Válogatott meghívó a nyíregyházi vízilabdás lánynak

Az Aqua Sport Egyesület vízilabdás leányai közül ismét felfigyeltek egy tehetséges fiatalra a Vízilabda Szövetség szakemberei. Tomori Gréta az U15 válogatott edzéseire kapott meghívást Bozi Áron szövetségi edzőtől, mely Budapesten a Hajós Alfréd Sportuszodában lesz a Margitszigeten november 17-én.


- A tehetséges nyíregyházi sportolóra már több éve felfigyeltek, két éve kettős játékengedéllyel a Tigra ZF Eger női utánpótlás csapatatait is erősíti az Országos Bajnokságban. Mellette az Aqua SE leány csapatában húzóember a regionális bajnokságban, több korosztályban. Tehetsége mellett, szorgalma, alázata a sportág iránt példaértékű. Nagy jövő állhat előtte, így támogatják útját a szülők, egyesületi vezetők egyaránt - tájékoztatott Szakács Roland az AQUA SE elnöke.