Valódi nemzeti konzultációt!

A Jobbik az év elején hirdette meg a valódi párbeszédet a három, szerintük legfontosabb témában, mert bár képviselőik a legtöbb indítványt nyújtották be az Országgyűlésben, azokat a kormánypárt automatikusan leszavazta. A konzultáció lebonyolításába a Jobbik bevonja a civil szférát, a szakszervezeteket és az érdekképviseleteket is, mert az oktatás, az egészségügy és a korrupció problémáinak megoldása nem pártkérdés, hanem nemzeti ügy.

– Májusban minden háztartásba eljuttat a Jobbik egy kérdőívet – mondta Lengyel Máté. – Ezen a három témakörben lesznek feltéve a kérdések, amelyekről a szakszervezetekkel már konzultált a Jobbik, és segítettek a kérdések pontos megfogalmazásában. A párt várja majd a kérdőívek visszaküldését, és lehetőség lesz arra is, hogy a kérdőíveket elektronikus úton töltsék ki a magyar állampolgárok.