Vakációra ment az „Öregedés Művészete”– Ősszel várhatóan folytatódnak az előadások

Vakációra ment az „Öregedés Művészete”– Ősszel várhatóan folytatódnak az előadások

A Kelet-Magyarországi Szépkorúak Akadémiája 2015-ben indult, a Debreceni Egyetem Egészségügyi Kar gerontológiai tanszékének és a Debreceni Akadémiai Bizottság Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Albizottsága Gerontológiai Munkabizottságának kezdeményezésére, Nyíregyháza önkormányzata és a Váci Mihály Kulturális Központ közreműködésével. (Megjelent a Nyíregyházi Napló június 28-ai számában.)

A rendezvény népszerűségét jelezte, hogy ebben a félévben is folytatódott, hat előadásra várták az érdeklődő szépkorúakat. Bár az ingyenes előadássorozat június 26-án befejeződött, de ősszel várhatóan folytatódik, hogy továbbra is tartalmas kikapcsolódást nyújtson a városlakóknak.

Kapcsolódó galéria

Öregedés Művészete 20190626