Vadászati trófeákat tulajdonítottak el - a gyanúsítottakat elfogták és kihallgatták

Vadászati trófeákat tulajdonítottak el - a gyanúsítottakat elfogták és kihallgatták
A gyanúsítottak kihallgatásuk során beismerő vallomást tettek.

A rendőrök 24 órán belül elfogták a bűncselekmény elkövetésével megalapozottan gyanúsítható kállósemjéni férfiakat.

A Nyíregyházi Rendőrkapitányság Nagykállói Rendőrőrsére 2019. március 14-én érkezett bejelentés, hogy egy kállósemjéni hétvégi házba ismeretlen tettes betört és onnan különböző vadászati trófeákat tulajdonított el. A széleskörű adatgyűjtés eredményeként a rendőrök 24 órán belül elfogták és lopás bűntette miatt gyanúsítottként kihallgatták a feltételezett tetteseket. P.Zs. 34 éves és P.A. 29 éves kállósemjéni lakosok kihallgatásuk során beismerő vallomást tettek. A nyomozók az eltulajdonított trófeák egy részét egy kállósemjéni használtcikk-kereskedőnél megtalálták és lefoglalták. A gyanúsítottak az eljárás során szabadlábon védekeznek.