Utoljára Balamzújvárosban

Utoljára lép pályára az idei szezonban Balmazújvárosban a Nyíregyháza Spartacus. És mivel a Városi Stadion a tervek szerint június 30-ig megkapja a használatbavételi engedélyt, így minden bizonnyal az utolsó Szpari meccs következik a stadionban, mely az építkezés alatt ideiglenes otthona volt a Szparinak. Befogadták a csapatot a házigazdák, idén pedig számos győztes meccs helyszíne volt a létesítmény. Így aztán szeretne egy újabb sikerrel búcsúzni a gárda a stadiontól. 

Az ellenfél az Aqvital Csákvár lesz, mely már rég bebiztosította helyét a másodosztályban, a hetedik helyen állnak a tabellán. Szoros viszont a középmezőny, a 7. és a 12. között mindössze 3 pont a különbség, így a vendégek számára is fontos lesz a találkozó, mely a 15. meccs lesz a két együttes között. Ősszel egy feledhetetlen összecsapáson 7-1-re nyert a Nyíregyháza idegenben. 

A vasárnapi mérkőzésre is indul ingyenes szurkolói busz 14.30-kor a Városi Stadion parkolójából.