Útépítési munkálatok a Benczúr-Bessenyei téren – Útszűkület és sebességkorlátozás

A Benczúr-Bessenyei terek körüli járdák és utak rekonstrukciója beruházás keretében ezen a héten elkezdődnek a járda és csapadékcsatorna építési munkálatok a Benczúr tér nyugati (Kölcsey Ferenc Gimnázium) oldalán is, ahol megállni tilos, útszűkület, illetve 30 km/h sebességkorlátozás lesz érvényben.

Bessenyei tér nyugati oldalán (a Móricz Zsigmond Színház előtti útszakasz) a Bethlen Gábor utca és a Széchenyi utca között csapadékvíz építési munkálatok miatt 2020. július 15-től a helyi közösségi közlekedés ezen útszakaszt érintő járatai átmenetileg egyéb útvonalon közlekednek majd. Kérjük kísérjék figyelemmel az utastájékoztatásokat, ne megszokásból közlekedjenek.

Kérjük az ott lakók, arra közlekedők türelmét és megértését!

Aki teheti, az út-, és járdaépítési munkálatok ideje alatt válasszon másik útvonalat.