Ünnepelték a legjobbakat

Ünnepelték a legjobbakat

 Ezúttal is volt mit ünnepelni a Városi Sportgálán. A nyíregyházi sportolók számos jó helyezést értek el hazai és nemzetközi versenyeken az elmúlt hónapokban. De Díjat vehettek át azok is, akik jól szerepeltek a bajnokságokon, a diákolimpiai döntőkben, és jutalmazták az őket felkészítő edzőket, testnevelőket is. Ezúttal is átadták a Jó tanuló - Jó sportoló elismerő címet, melyet idén tizenkét diák vehetett át.

(További képekért kattintson a fotóra.)

Megválasztották az év legjobbjait is. Az év sportolója Nagy Lajos Márk ökölvívó lett, aki megvédte profi világbajnoki címét. Az év para sportolójának Veres Amarilla kerekesszékes vívót választották, aki győzött a Paralimpiai Világjátékokon. Az év edzői Pákey Béla vívó és Nagy Lajos ökölvívó edzők lettek, az év testnevelőjének Balogh Istvánt választották, míg az esztendő sportszervezete a ViniBike Kerékpáros Sportegyesület lett. Külön köszöntötték azokat is, akik nemzetközi versenyeken jó helyezést értek el, így díjat kapott Fucsovics Márton teniszező, Nagy Kitti ökölvívó, Papp Klaudia kosárlabdázó, Závaczki Bálint golfozó, Babicz Sára sportlövő és Szikszai Róbert diszkoszvető is.

Sportolóinkról, a kitüntetettekről, a ameghívott vendégekről a rendezvényt követően portréfotókat készítettünk.

Az alábbi galériákban megtalálhatják képeinket:

Galéria 1.

Galéria 2.

Galéria 3.

Galéria 4.

Galéria 5.

Galéria 6.

Dankó L.

Fotó: Trifonov Éva és Máté János