Ukrán válogatott érkezett, Vasileva távozik a röplabdásoktól

Távozik a Fatum Nyíregyházától Ralitsa Vasileva. Ralitsa a 2019/2020-as szezon előtt érkezett Nyíregyházára, majd többször meghosszabbították a szerződést a felek. A klub szerette volna megtartani a szélső ütőt, egyeztettek a folytatásról, de végül nem sikerült megállapodni. 

Van egy érkező is, szerződést kötött a Fatum Nyíregyháza Viktoriia Nikolaichukkal. A 22 éves ukrán liberó a háború elől menekült április elején, a Nyíregyháza pedig befogadta, és az együttessel készülhetett. Többszörös felnőtt és korosztályos válogatott, fiatal kora ellenére komoly nemzetközi tapasztalattal rendelkezik. Az ukrán bajnokságban idén posztján a második legjobb volt. A Zaporizzsja játékosa volt a háború előtt, és tavaly a harmadik helyen végeztek a bajnokságban. A klub szerződést kínált neki, és mindenben megállapodott a játékossal, aki a következő szezonban a Fatum Nyíregyházában szerepel.