Újabb rangadó - a Haladást fogadja vasárnap a Szpari

A Haladás érkezik vasárnap Sényőre, ahol a Nyíregyháza Spartacus ebben a szezonban a hazai találkozóit vívja. A szombathelyiek kerete alaposan megváltozott a nyári szünetben. Artner Dávid épp a Szparihoz érkezett. 

Érkezők: Balogh Ferenc (Nagykanizsa – kölcsönből vissza), Bartusz Dániel (Tiszaújváros), Bokor Bence (Mosonmagyaróvár – kölcsönből vissza), Bolla Gergő (NK Nafta Lendva – Szlovénia), Borvető Áron (III. Kerület), Csernik Kornél (Soroksár), Derekas Zoltán (Mezőkövesd), Hursán György (Pécs), Molnár Rajmund (Aqvital FC Csákvár), Mursits Roland (Dorog), Nagy Richárd (Teskánd), Nyíri Vince (Dorog), Pálfi Donát (Győri ETO), Rácz Barnabás (FC Eindhoven – Hollandia), Sipos Zoltán (Szolnok), Alban Taipi (északmacedón, Renova – Észak-Macedónia, szabadon igazolhatóként), Vanja Zvekanov (szerb-magyar, FK Javor-Matis Ivanjica – Szerbia)

Távozók: Liviu Antal (román, zalaegerszegi kölcsön után CS Mioveni – Románia), Artner Dávid (Nyíregyháza), Balogh Ferenc (SC Sopron), Bokor Bence (SC Sopron), Debreceni Zalán (Paksi FC), Dezamits Dominik (Paksi FC), Délczeg Gergely (visszavonult), Guzmics Richárd (?), Holdampf Gergő (DVTK), Kállai Kevin (Mezőkövesd), Kállai Zalán (Mezőkövesd), Kiss Bence (ETO FC), Monori Norbert (Mosonmagyaróvár), Pataki Márk (Oberwart – Ausztria), Rózsa Dániel (Répcelaki VSE), Stieber András (?), Szekér Ádám (Tiszakécskei LC), Tóth-Gábor Kristóf (Bp. Honvéd – kölcsönből vissza, majd Pécsi MFC), Tóth Milán (Sturm Graz II – Ausztria)

- A Haladásnál kimondták, hogy szeretnének feljutni, ennek megfelelően igazoltak, azaz újabb rangadó vár ránk. De hazai pályán, hazai közönség, és remélhetőleg sok néző előtt győzni szeretnénk. Ami a mieinket illeti, néhány játékos edzőmeccsen sokkal jobb teljesítményt nyújtott, mint aztán Győrben. Remélem ezt gyorsan levetkőzik azok, akik az ETO ellen visszafogottabb teljesítményt nyújtottak, mert többre képesek. Sokkal koncentráltabbnak kell lenni a kapu előtt, nem fér bele, hogy ennyi helyzetet elhibázunk – mondta Feczkó Tamás vezetőedző.

A Haladás elleni meccs a 26. bajnoki lesz a két csapat között, 10 alkalommal a Nyíregyháza, 9 esetben a Hali győzött. A vasárnapi rangadó 17.30-kor kezdődik Sényőn.