Újabb pontszerzés - A Szőnyi úton is eredményes volt az Aqua SE

Újabb pontszerzés - A Szőnyi úton is eredményes volt az Aqua SE

Vasárnap a Sportliget vendégeként a Szőnyi úton játszott az Utánpótlás OB 3. fordulójában az Aqua SE. Előző héten megszerezték első pontjaikat, és helyenként már a mutatott játékkal is elégedettek lehettek a nyíregyháziak. A gyerek csapat budapesti szerepléséről leginkább a hullámzó kifejezés juthat eszünkbe, hiszen gyors és hatékony játékkal többször 4-5 gólra is elhúztak a mieink, aztán érthetetlen kapkodás után mindannyiszor felzárkózott a házigazda. 9-9 után viszont már csak az Aqua szerzett gólt, így 12-9-re megnyerte a találkozót.

- A serdülők idei legjobb játékukkal örvendeztettek meg bennünket, azonban ez is csak egy szoros (9-6) vereséghez volt elegendő. Pozitív, hogy a meccs nagyobbik részében kimondottan jó vízilabdát játszottunk, a pontokra egyelőre még várni kell. Az ifik nagy előnyt adtak az első félidőben (8-2), amit már nem tudtak behozni így újabb vereséggel hagytuk el a medencét (13-8). Vasárnap a Szegedet fogadjuk a Városi Uszodában - mondta Kántor Gábor edző.