Újabb fantasztikus hír: Nyíregyháza 2021-ben is a marketing fővárosa lett!

Újabb fantasztikus hír: Nyíregyháza 2021-ben is a marketing fővárosa lett!

A legjobbnak járó cím mellett 20 újabb Marketing Gyémánt díjjal is gazdagodott városunk – számolt be a részletekről Dr. Kovács Ferenc, Nyíregyháza Megyei Jogú Város polgármestere hivatalos közösségi oldalán.

– Újabb bombahír: Nyíregyháza a 2020-as év után megvédte a címet és újra, 2021-ben is a marketing fővárosa lett! A város közös teljesítményének külön örülhetünk azért is, mert az összes nagyvárost és a budapesti kerületeket is megelőztük a versenyben. A legjobbnak járó cím mellett 20 újabb Marketing Gyémánt díjjal is gazdagodott városunk. Ez az újabb elismeréssorozat is jelzi: országszerte figyelnek ránk, megbecsülnek bennünket. A városmarketing területe mellett ugyanis múlt héten kapta önkormányzatunk az Év Ipari Parkja díjat, valamint a tehetségbarát kitüntetést. Az idei marketinges pályázatokat is a Város-Kép Nonprofit Kft. írta és gondozta, gratulálok a kollégáknak is. A mi teljesítményünk nagyban meghatározta, hogy Szabolcs-Szatmár-Bereg nyerte a marketingaktív megye díjat, s Vásárosnamény újra első lett a kistelepülési versenyben, 5 gyémánttal. Az elismerést az önkormányzati cég ügyvezetője, Zagyva Gyula csütörtök este vette át a szakma legnagyobb eseményének számító Marketing Summit Hungary rendezvényen, Budapesten – osztotta meg a fantasztikus hírt a polgármester bejegyzésében.