Új név került a serlegre - büntetőkkel dőlt el a Tiszántúli Takarék Kupa döntője

Új név került a serlegre - büntetőkkel dőlt el a Tiszántúli Takarék Kupa döntője

 Harminckét csapat, nyolc csoportban vett részt a hetedik Tiszántúli Takarék Teremlabdarúgó Tornán. Mindhárom napon telt ház előtt játszottak a csapatok és közönségszórakoztató produkciók tekintetében nem volt hiány. Az egyenes kieséses sorozatban öt alkalommal is csak büntetőkkel dőlt el a továbbjutás sorsa, és így volt ez a döntőben is! A fináléban a Real Ta-Te legyőzte az Autonet FC gárdáját, így új név került a serlegre. Az eredményhirdetésnél Kőhalmi Richárd, a Nyíregyházi Sportcentrum ügyvezetője értéklete a tornát, majd Kola János a Tiszántúli Takarékszövetkezet igazgatója jelezte, jövőre is szívesen támogatják az eseményt. 

EREDMÉNYEK:

3-4. helyért : NYÍRSÉGI RAGADOZÓK - OFFSIDE SPORT CAFE 2:0

DÖNTŐ : REAL – TA – TE FC - AUTONET FC 0:0 Büntetőkkel 2:1

A TORNA GÓLKIRÁLYA : KOVÁCS RÓBERT REAL – TA – TE FC

A TORNA LEGJOBB JÁTÉKOSA : FABU MÁRTON OFFSIDE SPORT CAFE

A TORNA LEGJOBB KAPUSA : GAZSI TAMÁS AUTONET FC