Új eszközök sportolóknak - segíthetik a rehabilitációs munkát

Új eszközök sportolóknak - segíthetik a rehabilitációs munkát

Új sporteszközökkel gyarapodott a Nyíregyházi Sportcentrum a Hübner-H Kft. jóvoltából.

Az eszközök a rehabilitációs és az egészséges testnevelést segítik, melyeket a Melsungen csapatánál dolgozó Dr. Lothar Nieber és July Smith, a Hübner Kft. németországi munkatársa mutatott be a Sportcentrum szakembereinek a Continental Arénában a napokban.

- Nagy köszönöttel tartozunk a Hübner cégnek az általuk gyártott és tőlük ajándékba kapott eszközökért. Hasznos volt látni, hogy Németországban hogyan használják preventív illetve rehabilitációs célra ezeket. Biztos vagyok, hogy nagy hasznunkra lesznek mind a sérülésmegelőzőés, mint a pályára történő visszatérés folyamatában - mondta el Heim Gábor, a Nyíregyházi Sportcentrum gyógytornásza.