Új edzővel kezdi a felkészülést az NYKC - Kaplonyi Zoltán irányítja a kézilabdásokat

Új edzővel kezdi a felkészülést az NYKC - Kaplonyi Zoltán irányítja a kézilabdásokat

 Mindössze hat pontot szerzett az őszi idényben a Nyíregyházi KC a férfi kézilabda NB-I/B-ben, így a 11. helyről várhatja a bajnoki folytatást a csapat.

A klub vezetése értékelte az elmúlt időszakot, és úgy döntöttek, új vezetőedzővel vág neki az együttes a felkészülésnek. Bécsi Jánost Kaplonyi Zoltán váltja a kispadon, és a játékoskeretben is várható változás: két-három új kézilabdás csatlakozhat a kerethez. Kaplonyi Zoltán munkáját Grandjean Gábor kapusedző és Varga Zsolt szakmai igazgató segíti. Több saját nevelésű fiatal is lehetőséget kap a jövőben is, a felkészülést már a felnőttekkel kezdik. Nyolc-tíz edzőmeccset tervez a klub, a bajnokság pedig február közepén folytatódik. 

DL