Tudja hogyan ünneplik a Jóga Világnapját Nyíregyházán?

A jóga nemzetközi napjává nyilvánította június 21-ét az Egyesült Nemzetek Szervezete az indiai kormány kezdeményezésére. Ebből az alkalomból, ingyenes jógaórára várunk minden kezdő, és haladó jógázókat egyaránt!

Legyen ez az alkalom egy igazán kellemes program, ahol megmutathatjuk, hogy milyen sokan vagyunk Nyíregyházán, lelkes jógagyakorlók! Papp Edit Jóga- és Jógaterápia oktató, a Fitt Jóga Stúdió vezetője ismét bevezet minket a jóga csodálatos világába, naplementés stresszoldó jógával igazi lélekfeltöltődésre számíthatnak a gyakorlók.

RÉSZLETEK:
• Helyszín: Korzó tetőterasz
• Kezdés: 18:30
• Az edzés 75 perces
• A jógaórán felnőttek tudnak részt venni.
• A részvétel ingyenes és előregisztrációhoz kötött. Részvételi szándékodat kérjük a korzo@korzo.hu e-mail címen jelezd.
• Kérjük, hozz magaddal jóga matracot vagy polifoamot.
• Kérjük edzőruhában érkezz, mert öltözésre nincs lehetőség.
• Kezdők és haladók is részt vehetnek.
• Az órán fotó készül, amelyet a Korzó és a Fitt Jóga Stúdió social media oldalain felhasználhatunk.
• A jógaóra rossz idő esetén elmarad.